Lionelo Eli Krzesełko do karmienia blue

Cena: 251,82 zł

Dostępność : 7 szt.

+ -

Lionelo Eli Krzesełko do karmienia blue

GXP-601859
Lionelo

Krzesełko Lionelo Eli może pełnić funkcję zarówno wysokiego krzesełka do karmienia jak i zestawu krzesło stolik. Pomoże rodzicom w nauce pociechy samodzielnego jedzenia. Wielofunkcyjność krzesełka sprawia, że będzie towarzyszyć dziecku przez długie lata podczas karmienia, zabawy i nauki:

- Pełna regulacja pozwala dostosować je do dzieci w różnym wieku, o maksymalnej wadze aż 50 kilogramów.
- SecureCurve bezpieczne krawędzie - specjalnie wyprofilowane krawędzie bez ostrych zakończeń, żeby maksymalnie chronić twoje dziecko.
- Łatwo ściągalna tapicerka EasyDry, którą można prać w pralce.
- ReclineComfort Regulacja oparcia
- Funkcja DoubleDeck
- 2 tacki w zestawie

Rośnie razem z dzieckiem

  • Funkcja DoubleDeck - Daje możliwość użycia krzesełka w dwóch wariantach- jako wysokie krzesło do wygodnego karmienia, lub oddzielnie- jako krzesełko i stolik.
  • ReclineComfort - Regulacja nachylenia oparcia w 3-stopniach. Pozwala na dostosowanie odpowiedniej pozycji dla potrzeb i wieku dziecka.
  • Regulacja pozycji tacy - Wysunięcie tacy można regulować na 3 długości w zależności od wielkości dziecka.

Bezpieczny w każdym wieku

  • SecureCurve bezpieczne krawędzie - Specjalnie wyprofilowane krawędzie bez ostrych zakończeń, żeby maksymalnie chronić twoje dziecko. Zapobiegają urazom i skaleczeniom delikatnej skóry
  • 5-punktowe pasy - Zapewniające większe bezpieczeństwo podczas siedzenia. Delikatne obszycie zwiększa komfort oraz zapobiega otarciom wrażliwej skóry dziecka.
  • Przyjazne materiały - Użyte do produkcji krzesełka tworzywo ABS jest całkowicie bezpieczne. Charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i nie wchodzi w reakcję z jedzeniem.

Praktyczne rozwiązania

  • Zdejmowana tapicerka EasyDry - Przepuszcza powietrze, dzięki czemu zapobiega poceniu się dziecka. Można ją prać w pralce. Jest szybkoschnąca i gotowa do kolejnego posiłku.
  • 2 wymienne tacki - Większa tacka przeznaczona do posiłków oraz mniejsza tacka do zabezpieczenia dziecka. Tacki są łatwe w utrzymaniu czystości.
  • Zajmuje mało miejsca - Wysokość blatu stolika pozwala na swobodne wsunięcie pod niego krzesełka.


Certyfikat SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jest uznawana za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzi sieć ponad 2000 oddziałów i laboratoriów na całym świecie. Specjalizuje się szczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.

Wymiary - Po rozłożeniu: 109 x 53 x 64.5 cm- Po złożeniu: 53 x 27.5 x 65 cm
Wymagania wiekowe od 6 miesięcy
Kolor Szary
Marka Brak
Waga 8 kg
Wiek 0-3

Powiązane produkty