Lionelo Huśtawka bujaczek Milan Plus Krzesełko do karmienia szare

Cena: 358,34 zł

Dostępność : 3 szt.

+ -

Ostatnie egzemplarze!

Lionelo Huśtawka bujaczek Milan Plus Krzesełko do karmienia szare

GXP-606017
Lionelo

Huśtawka bujaczek Milan Plus Krzesełko do karmienia szare

Lionelo Milan Plus
sprawdzi się zarówno jako leżaczek dla maluszka, krzesełko do karmienia oraz miejsce do zabawy. Dziecko siedząc wyżej lepiej widzi otoczenie i jest spokojniejsze mając w zasięgu wzroku mamę. Krzesełko posiada regulację: wysokości siedzenia, położenia oparcia oraz tacki wykonane z najlepszej jakości materiałów z tapicerką łatwą w utrzymaniu czystości.

Cechy:
- EasyShift krzesełko i bujaczek
- Czujnik bujania SCM
- WhisperQuiet Bezgłośna praca
- ReclineComfort Regulacja oparcia
- 2 Wymienne tacki
- 3 prędkości bujania: 8/15/30min

Pełen komfort maluszka

  • Czujnik SpeedControlMode - Dostosowuje prędkość bujania do wagi dziecka, a antypoślizgowe nóżki zapobiegają przypadkowemu przemieszczaniu się leżaczka.
  • WhisperQuiet - Wyjątkowo cichy mechanizm zapewnia płynne i spokojne kołysanie, które ułatwi usypianie dziecka.
  • 6 melodii - Uspokajająca muzyka i odgłosy natury ukołyszą dziecko do snu. Głośność dźwięków można swobodnie regulować.

Do zabawy i posiłków

  • EasyShift - Nasz produkt dzięki specjalnej konstrukcji szybko zamieni się z leżaczka w huśtawkę lub w stolik do karmienia.
  • 2 wymienne tapicerki - Kolorowa wyściółka idealna do odpoczynku i zabawy. Ceratka natomiast sprawdzi się podczas karmienia. Zastosowane materiały gwarantują, że tapicerki są odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu. Można prać je w pralce.
  • 2 wymienne tacki - Większa tacka przeznaczona do posiłków oraz mniejsza tacka do zabezpieczenia bujaka. Tacki są łatwe w utrzymaniu czystości.

Perfekcja w szczegółach

  • 5-punktowe pasy - Zapewniające większe bezpieczeństwo podczas bujania. Dodatkowe poduszki zwiększają komfort oraz zapobiegają otarciom wrażliwej skóry dziecka.
  • ReclineComfort - Regulacja oparcia w 4 stopniach dla stolika do karmienia, w 2 stopniach dla huśtawki. Pałąk z zabawkami - wpływa pozytywnie na rozwój wyobraźni i motoryki naszej pociechy już od pierwszych dni życia.
  • Mocna konstrukcja - Specjalna konstrukcja pozwala na korzystanie z krzesełka aż do osiągnięcia wagi 15 kg* przez dziecko. Może służyć dziecku aż do 5 lat.

Oznaczenie EN (Europejska Norma) jest potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania naszych produktów. Produkty spełniające ścisłe europejskie normy to gwarancja wykorzystania najlepszych materiałów i bezpieczeństwa użytkowania. Produkty marki Lionelo są badane w europejskich laboratoriach specjalizujących się szczególnie w testowaniu produktów dziecięcych, poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.

*Udźwig kołyski: do 7,5 kg

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 59 x 75 x 24 cm

Wymiary 115 x 100 x 65 cm
Wymagania wiekowe od 12 miesięcy
Kolor Szary
Akcesoria w zestawie - 2 tacki- Pokrowiec- Zasilacz
Marka Brak
Zasilanie Baterie/akumulatory AA
Waga 9 kg
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 59 x 75 x 24 cm
Wiek 0-3

Powiązane produkty