Rebel Gra Wsiąść do Pociągu Europa

Cena: 125,26 zł

Dostępność : 5 szt.

+ -

Rebel Gra Wsiąść do Pociągu Europa

GXP-522715
Rebel

Bezkonkurencyjna gra familijna z mapą Europy
Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.

Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!

Wsiąść do Pociagu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka.

Wsiąść do Pociągu: Europa to prosta i elegancka gra, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się także doświadczonym graczom. Niniejszy zestaw zawiera kompletną grę i nie wymaga użycia pierwszej wersji Ticket to Ride.

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 30 x 30 x 7 cm

Wymagania wiekowe od 8 lat
Akcesoria w zestawie - Plansza przedstawiająca mapę Europy z roku 1900- 240 kolorowych figurek wagonów- 15 kolorowych figurek dworców- 110 kart pociągów- 46 kart biletów- 5 drewnianych znaczników punktacji- Instrukcja- Numer dostępu Days of Wonder
Liczba graczy 2 - 5
Wersja językowa Polska
Marka Brak
Czas gry 90 min
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 30 x 30 x 7 cm
Wiek 7-12

Powiązane produkty