Chicco Grający Królik

Cena: 44,33 zł

Dostępność : 17 szt.

+ -

Chicco Grający Królik

GXP-597487
Chicco

First Love: wyjątkowa więź, która trwa
Fluffy to miękki i słodki króliczek - przytulanka z pozytywką. Idealny na pierwszego przyjaciela Maleństwa.

Dzięki dwóm praktycznym zaczepom zabawka może być zaczepiona na dziecięcym łóżeczku lub spacerówce.

Do kotka dołączone jest plastikowe serduszko zawierające mini-grzechotkę, którą mama nosiła w naszyjniku na piersi podczas ciąży. Maleństwo po raz pierwszy usłyszało dźwięk grzechotki w 20 tygodniu ciąży. Po urodzeniu rozpoznaje i pozytywnie reaguje na znajomy dźwięk. Naszyjnik z grzechotką nie bez powodu jest symbolem więzi mamy z dzieckiem, więzi która nigdy nie zanika, ale z momentem urodzenia dziecka przechodzi w inny wymiar, tak jak grzechotka z naszyjnika mamy przechodzi do zabawki dziecka.

First Love to nowa linia pluszowych zabawek dedykowanych niemowlętom marki Chicco. Każdą zabawkę z serii First Love można wypełnić mini-grzechotką, którą nosiła mama w naszyjniku przez cały okres ciąży. Dzięki temu dziecko wciąż doświadcza znanych, kojących odgłosów znanych mu z życia pod sercem mamy. To wyjątkowa więź, która trwa.

Wyjątkowy symbol łączącej Was więzi
Mini-grzechotka z naszyjnika mamy przechodzi do zabawki dziecka - to najlepiej symbolizuje niezwykłą wieź między mamą, a jej dzieckiem.

Wypełnij serduszko mini-grzechotką z naszyjnika mamy

Zwykła zabawka staje się wyjątkową zabawką dziecka - otwórz plastikowe serduszko i umieść w nim mini-grzechotkę z naszyjnika, który nosiłaś bedąc w ciąży. Dziecko rozpozna znajome dźwięki.

Poznaj serię First Love

Odkryj inne pierwsze przytulanki, do których włożysz mini-grzechotkę z naszyjnika mamy.

Wymiary 16x 19 x 8 cm
Wymagania wiekowe od 0 miesięcy
Kolor Wielokolorowy
Marka Brak
Wiek 0-3

Powiązane produkty