Wader Klocki puzzle 120 elementów w pojemniku

Cena: 41,75 zł

Dostępność : 1 szt.

+ -

Ostatnie egzemplarze!

Wader Klocki puzzle 120 elementów w pojemniku

GXP-651150
Wader

Kolorowe Klocki Puzzle z serii Edu zapewnią dzieciom wspaniałą zabawę.
Przykuwają uwagę kolorami i ciekawym kształtem, a ich rozmiar jest idealnie dopasowany do możliwości manualnych najmłodszych. Zestaw zawiera 120 kolorowych klocków o charakterze puzzli. System montażu ułatwia wzajemne łączenie elementów, dzięki czemu dzieci mogą stworzyć oryginalne budowle, pojazdy, zwierzątka, cyferki, literki, figury geometryczne i wiele innych ciekawych kształtów. Klocki można układać zarówno w pionie jak i w poziomie.
Puzzle zapakowane są w przezroczysty plastikowy pojemnik, które ułatwia ich przechowywanie. Zabawka wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznego i nietoksycznego tworzywa. Zabawa klockami ma wiele zalet. Stanowi istotny fundament rozwoju funkcji poznawczych i intelektualnych naszych pociech, ćwiczy koncentrację, stymuluje wyobraźnię, rozwija logiczne myślenie oraz kreatywność dziecka. Pozytywnie wpływa na takie umiejętności jak mała motoryka, koordynacja wzrokowo-ruchowa, wyobraźnia przestrzenna i umiejętności komunikacyjne. Jest pomocna w nauce liczenia i rozpoznawaniu kolorów.
Dzieci bawiące się klockami od najmłodszych lat lepiej radzą sobie z matematyką, zwłaszcza z algebrą i innymi dziedzinami, gdzie potrzebne jest posługiwanie się liczbami.

  • Zestaw 120 kolorowych klocków - puzzli
  • Przezroczysty plastikowy pojemnik o rozmiarach 33 x 12 x 19 cm, które ułatwia przechowywanie
  • Klocki wykonane z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
  • Zestaw doskonały do zabawy w pojedynkę oraz w grupie
  • Zabawa Klockami Puzzle z serii Edu firmy Wader pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka, rozwija umiejętności manualne, ćwiczy koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię przestrzenną i umiejętności komunikacyjne oraz pomaga w nauce matematyki i rozpoznawania kolorów
Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 33 x 12 x 19 cm

Wymagania wiekowe od 12 miesięcy
Liczba elementów 120
Marka Brak
Seria inne
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 33 x 12 x 19 cm
Wiek 0-3

Powiązane produkty