Lego Mercedes-Benz Arocs

978,70 zł

< >

Dostępność : 1 szt.

Pytanie o produkt

Ostatnie egzemplarze!

Lego Mercedes-Benz Arocs

42043
Lego

Usiądź za kierownicą niesamowitej ciężarówki Mercedes-Benz Arocs 3245!
Ten wielki i solidny model LEGO® Technic typu „2 w 1” jest wyposażony w całą masę autentycznych detali i funkcji. Uruchom dołączony zestaw Power Functions, aby móc sterować zaawansowanym układem pneumatycznym (nowość — jesień 2015) i korzystać z całej gamy ekscytujących funkcji. Możesz sterować ramieniem żurawia o dużym zakresie ruchu, otwierać i zamykać chwytak, wysuwać podpory, a także podnosić i opuszczać skrzynię wywrotki! Dwie osie skrętne, napęd z dwiema przekładniami i w pełni niezależne zawieszenie zapewniają nadzwyczajną zwrotność.

Kabinę kierowcy można odchylić, aby uzyskać dostęp do szczegółowo oddanego sześciocylindrowego silnika z ruchomymi tłokami.

Otwórz drzwi kabiny, aby zobaczyć pełne detali wnętrze z deską rozdzielczą, niebieskimi fotelami i kierownicą z logo Mercedes-Benz. Ten niezwykle szczegółowy model przewidziany na rok 2015 jest wyposażony również w wysuwane ramię żurawia, 4 osie (2 tylne z podwójnymi kołami), otwieraną tylną klapę skrzyni wywrotki, sygnalizatory ostrzegawcze oraz lusterka boczne. Pojazd składa się z 2753 elementów, co czyni z niego największy model LEGO Technic w historii. Autentyczna kolorystyka łącząca biel, szarość i czerń oraz słynna trójramienna gwiazdka Mercedes-Benz stanowią doskonałe wykończenie tego imponującego modelu. Kiedy będziesz mieć ochotę na nowe wyzwanie konstrukcyjne, możesz przebudować ten model na wytrzymałą przegubową ciężarówkę budowlaną Mercedes-Benz.

Więcej informacji:

Wymagania wiekowe od 11 lat
Liczba elementów 2793
Marka Technic
Seria Technic
Rozmiar zestawu Bardzo duży
Wiek 7-12

Wybrane specjalnie dla ciebie