Lego Ford F-150 Raptor i Ford Model A Hot Rod

Cena: 232,65 zł

Dostępność : 1 szt.

+ -

Ostatnie egzemplarze!

Lego Ford F-150 Raptor i Ford Model A Hot Rod

75875
Lego

Przygotuj swojego hot-roda Ford Model A do wyścigu!

Ten wielofunkcyjny zestaw pozwoli ci się przekonać, jak wygląda dzień spędzony na wyścigach hot rodów. Ford F-150 Raptor ma zawieszenie i przyczepę, na której przewozi hot-roda Model A na wyścig. Warsztat zespołu ma wszystko, co potrzebne do przygotowania Modelu A do wyścigu: podnośnik do wymiany silnika, spawarkę i zbiornik na olej. Gdy go obrócisz, ukaże się podium i puchar dla zwycięzcy. W zestawie 4 minifigurki: kierowca hot-roda, kierowca wyścigowy, mechanik i sędzia wyścigów.

- W zestawie 4 minifigurki: kierowca hot-roda, kierowca wyścigowy, mechanik i sędzia wyścigów.
- Zostań szefem zespołu wyścigowego i startuj klasycznym hot-rodem Ford. W zestawie znajdziesz Forda F-150 Raptor z przyczepą, hot-roda Ford Model A, warsztat który jest jednocześnie podium oraz semafor z sygnalizacją startu.
- Ford F-150 Raptor ma kabinę kierowcy ze zdejmowaną szybą przednią, wielkie koła, zawieszenie, prawdziwe logo Forda i naklejki reflektorów. W zestawie jest też dołączana przyczepa.
- Model hot-roda Ford A mieści minifigurkę i ma zdejmowaną szybę przednią. Do tego 2 wymienne silniki i autentyczne logo Forda oraz naklejki reflektorów.
- W zestawie także ozdobne kołpaki, który można wymieniać.
- Przygotuj hot-roda do startu! W warsztacie zespołu znajdziesz całe potrzebne wyposażenie — podnośnik do silnika, spawarkę i zbiornik na olej.
- Po obróceniu ukaże się podium dla zwycięzcy ozdobione flagą w szachownicę oraz puchar.
- Semafor do sygnalizacji startu ma przezroczyste czerwone, żółte i zielone elementy udające światła oraz naklejki z prawdziwym logo Forda.
- Wśród akcesoriów znajdziesz 2 kaski kierowców, flagę startową i flagę w szachownicę dla sędziego, a do tego separator klocków.

Wymagania wiekowe od 8 lat
Liczba elementów 664
Marka Speed Champions
Seria Speed Champions
Rozmiar zestawu Duży
Wiek 7-12

Powiązane produkty