Lego Brick Bank

Cena: 933,57 zł

Dostępność : 1 szt.

+ -

Ostatnie egzemplarze!

Lego Brick Bank

10251
Lego

Brick BankDokonaj wpłaty do Banku Klocków!

Bez obaw możesz powierzyć swoje pieniądze powszechnie szanowanemu Bankowi Klocków, w którym znajdziesz drobiazgowe szczegóły i ukryte niespodzianki. Łatwe w demontażu sekcje budynku umożliwiają dostęp do pełnego szczegółów wnętrza, zawierającego bank z holem wejściowym, podłogę z płytek, okna łukowe, zdobiony żyrandol, zamykany skarbiec i okienko kasjera z szybą pancerną. Obok jest pralnia z napisem na szybie, podłogą z płytek i 4 pralkami, a na piętrze banku mieszczą się biura ze szczegółowo odwzorowanymi meblami, wyposażeniem i akcesoriami. Przed budynkiem znajduje się chodnik ze szczegółowymi dodatkami, a od zewnątrz bank wyróżnia się kunsztowną fasadą z płaskorzeźbami i posągami, dekoracyjnym dachem, dużymi oknami łukowymi, centralnym balkonem i dostępnym z piętra tarasem dachowym z dużym świetlikiem. Zbierz i zbuduj całe miasto z serią LEGO® Creator Expert Modular Buildings, dodając na przykład zestawy 10243 Paryska restauracja i 10246 Biuro detektywa. W zestawie 5 minifigurek: dyrektor banku, sekretarka, kasjer oraz matka z dzieckiem.

- W komplecie 5 minifigurek: dyrektor banku, sekretarka, kasjer oraz matka z dzieckiem.
- Zestaw Banku Klocków obejmuje bank, gabinet sekretarki, gabinet dyrektora banku, pralnię oraz szczegółowo wykonaną fasadę i chodnik przed budynkiem.
- Budynek banku zawiera hol główny z szerokimi drzwiami łukowymi, podłogę wyłożoną trójkątnymi płytkami, kunsztowny żyrandol, świetlik z ramą w kolorze spatynowanej miedzi, okienko kasowe z ukrytymi przyciskami alarmowymi i szybą pancerną oraz skarbiec ze skrzynkami depozytowymi i dużymi, okrągłymi drzwiami.
- W budynku pralni jest witryna z drukowanym napisem, podłoga wyłożona płytkami i 4 pralki.
- Wyposażenie gabinetu sekretarki: zegar ścienny, biurko, maszyna do pisania, szafa na dokumenty z otwieranymi szufladami, kominek i ekspres do kawy.
- Wyposażenie gabinetu dyrektora banku: duże biurko z klasyczną lampą bankiera i pieczątką do zatwierdzania, fotel o wyglądzie skóry, drukowany portret, posążek i szafka.
- Akcesoria: kubek, dokument, kamera,słodycze, puste białe kartki, złote monety, złota sztabka i banknoty.
- Zdejmuj poszczególne części budynku, by zajrzeć do szczegółowo odwzorowanego wnętrza.
-  Otwórz skarbiec i skorzystaj ze skrytek depozytowych.
- Odwiedź pralnię i urządź małe pranie.
-  Ustawiaj stosy monet z maszyną do liczenia bilonu.
- Zestaw ma ponad 2380 części, więc będzie wyzwaniem dla każdego budowniczego LEGO®!
- Elementy specjalne: drukowany czek nagrody, drukowane okna parterowe i specjalny drukowany portret w biur ze dyrektora banku, a dodatkowo również rzadko spotykane klocki w kolorach piaskowego błękitu i ciemnej zieleni oraz ramy okienne w kolorze piaskowej zieleni.
- Zbierz i zbuduj całe miasto z serią LEGO® Creator Expert Modular Buildings, dodając na przykład zestawy 10243 Paryska restauracja i 10246 Biuro detektywa.

Wymiary op. 58,8x37,4x8,8 cm
Wymagania wiekowe od 16 lat
Liczba elementów 2380
Marka Brak
Model 10251
Od lat od 16 lat
Seria Creator
Rozmiar zestawu Bardzo duży
Wiek 13+

Powiązane produkty