Lego Brick Bank Zobacz większe

Lego Brick Bank

974,66 zł

< >

Dostępność : 2 szt.

Pytanie o produkt

Ostatnie egzemplarze!

Lego Brick Bank

10251
Lego

Brick BankDokonaj wpłaty do Banku Klocków!

Bez obaw możesz powierzyć swoje pieniądze powszechnie szanowanemu Bankowi Klocków, w którym znajdziesz drobiazgowe szczegóły i ukryte niespodzianki. Łatwe w demontażu sekcje budynku umożliwiają dostęp do pełnego szczegółów wnętrza, zawierającego bank z holem wejściowym, podłogę z płytek, okna łukowe, zdobiony żyrandol, zamykany skarbiec i okienko kasjera z szybą pancerną. Obok jest pralnia z napisem na szybie, podłogą z płytek i 4 pralkami, a na piętrze banku mieszczą się biura ze szczegółowo odwzorowanymi meblami, wyposażeniem i akcesoriami. Przed budynkiem znajduje się chodnik ze szczegółowymi dodatkami, a od zewnątrz bank wyróżnia się kunsztowną fasadą z płaskorzeźbami i posągami, dekoracyjnym dachem, dużymi oknami łukowymi, centralnym balkonem i dostępnym z piętra tarasem dachowym z dużym świetlikiem. Zbierz i zbuduj całe miasto z serią LEGO® Creator Expert Modular Buildings, dodając na przykład zestawy 10243 Paryska restauracja i 10246 Biuro detektywa. W zestawie 5 minifigurek: dyrektor banku, sekretarka, kasjer oraz matka z dzieckiem.

- W komplecie 5 minifigurek: dyrektor banku, sekretarka, kasjer oraz matka z dzieckiem.
- Zestaw Banku Klocków obejmuje bank, gabinet sekretarki, gabinet dyrektora banku, pralnię oraz szczegółowo wykonaną fasadę i chodnik przed budynkiem.
- Budynek banku zawiera hol główny z szerokimi drzwiami łukowymi, podłogę wyłożoną trójkątnymi płytkami, kunsztowny żyrandol, świetlik z ramą w kolorze spatynowanej miedzi, okienko kasowe z ukrytymi przyciskami alarmowymi i szybą pancerną oraz skarbiec ze skrzynkami depozytowymi i dużymi, okrągłymi drzwiami.
- W budynku pralni jest witryna z drukowanym napisem, podłoga wyłożona płytkami i 4 pralki.
- Wyposażenie gabinetu sekretarki: zegar ścienny, biurko, maszyna do pisania, szafa na dokumenty z otwieranymi szufladami, kominek i ekspres do kawy.
- Wyposażenie gabinetu dyrektora banku: duże biurko z klasyczną lampą bankiera i pieczątką do zatwierdzania, fotel o wyglądzie skóry, drukowany portret, posążek i szafka.
- Akcesoria: kubek, dokument, kamera,słodycze, puste białe kartki, złote monety, złota sztabka i banknoty.
- Zdejmuj poszczególne części budynku, by zajrzeć do szczegółowo odwzorowanego wnętrza.
-  Otwórz skarbiec i skorzystaj ze skrytek depozytowych.
- Odwiedź pralnię i urządź małe pranie.
-  Ustawiaj stosy monet z maszyną do liczenia bilonu.
- Zestaw ma ponad 2380 części, więc będzie wyzwaniem dla każdego budowniczego LEGO®!
- Elementy specjalne: drukowany czek nagrody, drukowane okna parterowe i specjalny drukowany portret w biur ze dyrektora banku, a dodatkowo również rzadko spotykane klocki w kolorach piaskowego błękitu i ciemnej zieleni oraz ramy okienne w kolorze piaskowej zieleni.
- Zbierz i zbuduj całe miasto z serią LEGO® Creator Expert Modular Buildings, dodając na przykład zestawy 10243 Paryska restauracja i 10246 Biuro detektywa.

Więcej informacji:

Wymiary op. 58,8x37,4x8,8 cm
Wymagania wiekowe od 16 lat
Liczba elementów 2380
Marka Brak
Model 10251
Od lat od 16 lat
Seria Creator
Rozmiar zestawu Bardzo duży
Wiek 13+

Wybrane specjalnie dla ciebie