Promocja! Lego Creator Expert Ferris Wheel Zobacz większe

Lego Creator Expert Ferris Wheel

889,10 zł

-3%

916,60 zł

< >

Dostępność : 1 szt.

Pytanie o produkt

Ostatnie egzemplarze!

Lego Creator Expert Ferris Wheel

10247
Lego

Poznaj niezwykły diabelski młyn z serii LEGO® Creator!

Zbuduj główną atrakcję lunaparku — majestatyczny diabelski młyn! Ten niesamowity model z serii LEGO® Creator Expert charakteryzuje się elegancją, która łączy w sobie nostalgię, romantyzm i przygodę. W mieście pojawił się lunapark. Sprzedawca lodów jest zajęty obsługiwaniem długiej kolejki podekscytowanych klientów czekających na pierwszą przejażdżkę w magicznym diabelskim młynie, który góruje nad okolicą. Powoli obracaj korbę i obserwuj, jak gondole diabelskiego młyna obniżają się majestatycznie, umożliwiając wejście pierwszych osób. Pociągnij dźwignię, aby podwyższyć platformę, otwórz drzwi gondoli i pomóż wsiąść pierwszym pasażerom! Budowanie tego eleganckiego modelu zapewni sporo zabawy, a jego urok i magia z pewnością pobudzą Twoją wyobraźnię. Diabelski młyn można napędzić za pomocą średniego silniczka z zestawu LEGO Power Functions 8883 oraz schowka na baterie AAA 88000 (dostępne osobno). W zestawie 10 minifigurek: operator karuzeli, sprzedawca lodów, 4 dzieci oraz 4 dorosłych.

- W zestawie 10 minifigurek z dodatkami: operator karuzeli, sprzedawca lodów, 4 dzieci oraz 4 dorosłych.
- Obejmuje kiosk z biletami na diabelski młyn, stoisko z lodami, ławkę oraz kwiaty i drzewa.
- Diabelski młyn jest wyposażony w elementy dekoracyjne, rampy, platformę i 12 kolorowych gondoli z otwieranymi drzwiami.
- Dodatki: precel, balon, 2 porcje lodów oraz łyżka do lodów.
- W zestawie aż 2464 elementy LEGO®.
- Wsiądź do diabelskiego młyna!
- Kręć korbą i obserwuj, jak diabelski młyn się obraca.
- Podłącz diabelski młyn do średniego silniczka z zestawu LEGO® Power Functions 8883 oraz schowka na baterie AAA 88000 (dostępne osobno).

Więcej informacji:

Wymiary op. 21x14x23 cm
Wymagania wiekowe od 207 lat
Akcesoria w zestawie - Wymiary diabelskiego młyna: 60 cm wysokości, 55 cm szerokości i 38 cm głębokości- Wymiary opakowania: 58 x 47.6 x 8.8 cm
Liczba elementów 2464
Marka Brak
Model 10247
Od lat od 16 lat
Seria Creator
Rozmiar zestawu Bardzo duży
Wiek 13+

Wybrane specjalnie dla ciebie