Melissa & Doug 14276 Suspend Junior Bierki Gra Zręcznościowa

Cena: 52,00 zł

Dostępność : 9 szt.

+ -

Melissa & Doug 14276 Suspend Junior Bierki Gra Zręcznościowa

14276

Prawdziwy hit od Melissa & Doug! Gra zręcznościowa dla całej rodziny - tu liczy się spryt, refleks, przyda się także odrobina szczęścia!

Suspend Junior to wersja dla dzieci bestsellera - Suspend.

Zabawę rozpoczyna się od prostego montażu podstawy, na której będą wieszane bierki. Następnie ustala się kolejność, w jakiej gracze mają rozpocząć grę, a potem następuje rzut kostką. Na konstrukcji jedną ręką montuje się kolorowy pręcik w kolorze, jaki został wylosowany kostką. Każdy następny gracz powtarza te czynności. W przypadku, gdy bierka spadnie, gracz, który wieszał daną bierkę, bierze ją do swojej puli i stara się umocować ją przy następnym swoim ruchu. Wygrywa gracz, który jako pierwszy powiesi na konstrukcji wszystkie pręciki swojego koloru.

Zestaw zawiera:

- 24 pręciki w 6 kolorach

- kostkę

- podkładka ze wskaźnikiem

Gra zapakowana w plastikową tubę.

Melissa & Doug to ceniona amerykańska firma z ponaddwudziestoletnią tradycją. Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości zabawkach drewnianych oraz zestawach kreatywnych, rozwijających motorykę i wyobraźnię dzieci. Wszystkie zabawki Melissa & Doug są wytworzone z najwyższej jakości drewna oraz przy użyciu nietoksycznych farb.

Wymiary 32x7,5cm
Od lat OD 4 LAT