Lionelo Kojec Stella Blue

Cena: 195,34 zł

Dostępność : 3 szt.

+ -

Ostatnie egzemplarze!

Lionelo Kojec Stella Blue

GXP-603090
Lionelo

Lionelo Stella doskonałe sprawdzi się zarówno w domu, jak i na wakacjach. Posiada szybki i bezpieczny system składania do małych rozmiarów. Kojec można spakować w dołączoną do zestawu, poręczną torbę i zabrać w podróż. Aby ułatwić dziecku samodzielne wychodzenie z kojca, z boku zastosowano otwierane na suwak okno, dzięki któremu maluch bezpiecznie wydostanie się na zewnątrz.

Cechy:
- Blokada złożenia LockGuard
- Boczne wejście
- Uchwyty EasyGetUp
- Moskitiera w zestawie
- Kolorowy, miękki materac

Przemyślana konstrukcja

  • System LockGuard - Konstrukcja zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem. Rozwiązanie szczególnie ważne w momencie kiedy dziecko stoi, lub skacze w kojcu.
  • Miękki materac - Wysokiej jakości pianka o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości. Wysokiej jakości pianka o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości. Pokryty tkaniną odporną na przetarcia oraz zabrudzenia.
  • Torba ochronna - Zabezpiecza kojec przed zabrudzeniem. Praktyczna rączka ułatwia przenoszenie.

Więcej niż bezpieczna zabawa

  • Kolorowy materac - Wpływa pozytywnie na rozwój wyobraźni i motoryki naszej pociechy już od pierwszych dni życia. Zachęca do zabawy w kojcu.
  • Blokada kół - Kółka z hamulcami zapobiegają przypadkowemu przemieszczaniu się kojca, a solidne nóżki gwarantują stabilność.
  • Moskitiera - Kojec można wystawić na świeżym powietrzu, nie martwiąc się o ukąszenia owadów.

Praktyczne rozwiązania

  • Uchwyty EasyGetUp - Wspomagają naukę samodzielnego wstawania. Rozwijają umiejętności motoryczne dziecka. Łatwe mocowanie do górnej krawędzi kojca.
  • Funkcjonalne boki - Na obu dłuższych i jednym krótszym bokau znajdują się przewiewne siatki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza i podgląd na pociechę.
  • Kojec - Boczne wejście zapinane na zamek, umożliwiające samodzielne wchodzenie i wychodzenie starszym dzieciom.

Oznaczenie EN (Europejska Norma) jest potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania naszych produktów. Produkty spełniające ścisłe europejskie normy to gwarancja wykorzystania najlepszych materiałów i bezpieczeństwa użytkowania. Produkty marki Lionelo są badane w europejskich laboratoriach specjalizujących się szczególnie w testowaniu produktów dziecięcych, poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 93 x 24 x 22 cm

Wymiary - Wymiary po rozłożeniu: 100 x 100 x 76 cm- Wymiary po złożeniu: 93 x 24 x 22 cm
Wymagania wiekowe od 0 miesięcy
Kolor Wzór
Akcesoria w zestawie - Moskitiera- Uchwyty do nauki wstawania- Torba
Marka Brak
Waga 9.5 kg
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 93 x 24 x 22 cm
Wiek 0-3

Powiązane produkty