Chicco Leżak Hoopla New French Rose

Cena: 234,38 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Chicco Leżak Hoopla New French Rose

GXP-685352
Chicco

Leżak Hoopla New French Rose

Hoopla - przytulny i wygodny leżaczek, który otuli dziecko

Specjalny pałąk z systemem Slide Line opracowanym we współpracy z psychologiem rozwojowym*. Stymuluje zmysły dziecka i wspomaga jego rozwój.

*Dr Emanuela Iacchia psycholog rozwojowy i terapeuta z Uniwersytetu Bicocca w Mediolanie.

  • Wkładka redukcyjna: materacyk, który jest idelny na pierwsze miesiące dziecka - można prać.
  • Wygoda przez cały okres użytkowania - do 18kg! Leżak Hoopla można ustawić w różnych pozycjach w zależności od potrzeb i wzrotsu dziecka: od narodzin do 6. miesiąca życia w pozycji leżaka, a gdy dziecko już siedzi, Hoopla mozna ustawić w pozycji fotelika.
  • Regulacja oparcia - wygoda dla mamy i dziecka: możliwość ustawienia oparcia w 4. róznych pozycjach dostosowanych do potrzeb dziecka. Dzięki dwóm bocznym przyciskom ustawianie oparcia jest łatwe i szybkie. Możliwość ustawienia blokady funkcji bujania.
  • Zabawa i rozwój funkcji poznawczych dziecka: leżak Hoopla został wyposażony w pałąk z zabawkami z ekskluzywnym i innowacyjnym systemem Slide Line, który umożliwia przesuwanie zabawek wzdłuż pałąka, aby dziecko tworzyło stale nowe scenariusz zabawy.
  • Kompaktowy, łatwo się składa: tylko jednym ruchem, po naciśnięciu dwóch przycisków.
Pozostałe parametry

Leżak nie jest przeznaczony do dłuższego snu dziecka. Dopuszczony do użytkowania przez dzieci: od narodzin do 9 kg (6 miesięcy); od momentu kiedy dziecko samodzielnie siedzi do 18 kg.

Wymiary Wymiary po rozłożeniu: 60 x 46 x 62 cm
Wymagania wiekowe od 0 miesięcy
Kolor Różowy
Marka Brak
Zasilanie Nie dotyczy
Waga 3.5 kg
Pozostałe parametry Leżak nie jest przeznaczony do dłuższego snu dziecka. Dopuszczony do użytkowania przez dzieci: od narodzin do 9 kg (6 miesięcy); od momentu kiedy dziecko samodzielnie siedzi do 18 kg.
Wiek 0-3

Powiązane produkty