Tootiny Skoczek krówka Chmurka

Cena: 62,22 zł

Dostępność : 4 szt.

+ -

Tootiny Skoczek krówka Chmurka

GXP-527002
Tootiny

Krówka Tootiny – Błękitna w białe łaty

Skoczek Tootiny - dmuchana, gumowa zabawka do skakania.

Skoczki Tootiny to wesołe nadmuchiwane zabawki do skakania dla dzieci. Każdy maluch uwielbia hycać, hopsać, podskakiwać na swoich malutkich nóżkach. Gumowe zabawki Tootiny zapewniają ogromną i niepowtarzalną frajdę ze skakania.

Dzieci kochają krówkę Tootiny nie tylko dlatego, że jest bardzo ładna i skoczna! Jej miękkie gumowe rogi są ​​łatwe do chwytania dla małych dłoni, a pastelowe kolory w charakterystyczne białe łatki przykuwają uwagę dzieci. Nawet te najmłodsze, za małe by skakać na skoczku, interesują się stojącą w pokoiku kolorową krówką.

Napompowany Skoczek Tootiny to wyjątkowy środek transportu dla dzieci, idealny do brykania po domu i ogrodzie. Aby wesoło podskakiwać wystarczy usiąść na nadmuchaną krówkę, złapać za wystające uszy i ruszyć w podskokach do przodu.

Skoczki Tootiny są wykonane z wysokiej jakości gumy i działają jak piłka gimnastyczna, pozytywnie wpływając na rozwój psychofizyczny dziecka, rozwijając zmysł równowagi, poprawiając sylwetkę, wzmacniając kręgosłup i koordynację rąk i nóg. Dzięki Skoczkom Tootiny zapewnisz dziecku wyjątkowy sposób na wielogodzinną zabawę, wypełnioną aktywnością fizyczną i masą radości. Skoczek przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1 roku życia, młodsze mogą bawić się pod nadzorem osób dorosłych.

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 24 x 16 x 29,5 cm

Wymiary - Długość: 50 cm- Wysokość: 45 cm- Szerokość: 25 cm
Wymagania wiekowe od 12 miesięcy
Kolor Błękitny
Akcesoria w zestawie - Skoczek Tootiny- Specjalna pompka do wielokrotnego pompowania- Zatyczka- Tekturowe, łaciate pudełko
Marka Brak
Obszar Ogrodowe
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 24 x 16 x 29,5 cm
Wiek 0-3

Powiązane produkty