Foxgames Gra Atak Zombie

Cena: 159,68 zł

Dostępność : 6 szt.

+ -

Foxgames Gra Atak Zombie

GXP-515433
Foxgames

Atak Zombie

Nieznany wirus zaatakował ludzi, przemieniając większość z nich w zombie. Nie ma czasu na robienie zapasów i długie przygotowania do ucieczki. Każdy może zabrać tylko to, co ma pod ręką. Chcąc przeżyć, musicie schronić się w jednej z podmiejskich lokacji i odpierać kolejne fale żywych trupów aż do nadejścia pomocy.
Już teraz wiadomo, że nie zdołają uratować wszystkich, a jedynie najsilniejsze i najlepiej dostosowane do przetrwania grupy.
Nowego świata nie mogą budować mięczaki.

Celem gry jest przetrwanie 15 dni (15 tur gry). Każdy gracz ma do dyspozycji swoją własną siedzibę, którą będzie umacniał na wypadek ataku zombie.  Będzie również przyjmował i dbał o ludzi w niej obecnych: zapewniał im jedzenie oraz leki, a także wyposażał ich w broń do walki z zombie oraz paliwo do wypraw do miasta.
Wiele działań wykonywanych przez ludzi będzie przyciągać zombie do siedzib graczy, a zatem z każdą chwilą wokół siedzib będzie przybywało coraz więcej żywych trupów.
W nocy, na koniec każdej tury gry zombie będą próbowały wedrzeć się do siedzib i dopiero wtedy gracze będą mogli sprawdzić, czy naprawdę przemyśleli swe strategię obrony. Zombie nie wybaczają pomyłek
Gracz, który po 15 turach będzie posiadał najwięcej ludzi i towarów oraz najlepiej umocnioną siedzibę, zostanie uratowany przez wojsko i wygra grę.

Sprawdź, czy jesteś na tyle twardy i sprytny, by przeżyć apokalipsę zombie.

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 30 x 23 x 7 cm

Wymagania wiekowe od 12 lat
Liczba graczy 2 - 4
Wersja językowa Polska
Marka Brak
Czas gry 60 min
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 30 x 23 x 7 cm
Wiek 7-12

Powiązane produkty