Portal Games Neuroshima Hex 3.0 Neodżungla

Cena: 21,80 zł

Dostępność : 18 szt.

+ -

Portal Games Neuroshima Hex 3.0 Neodżungla

GXP-558083
Portal Games

gdy niedobitki ludzkości podnosiły się z kolan po wyniszczającej wojnie, gdy spoglądały ze strachem na północ, na ziemie zajęte przez armię robotów, na południu zrodziła się groźba równie silna, choć nie tak dynamiczna jak Moloch.
Powoli, lecz nieustępliwie zaczęła rozrastać się tam wszechogarniająca zmutowana dżungla, kierowana nieokiełznanym instynktem przetrwania i z każdym rokiem pochłaniająca kolejne kilometry ziem ludzi.
Wchłaniała wszystko, z czym się zetknęła, zamieniając zwierzęta i ludzi w zmutowane bestie i symbiotyczne organizmy, pomagające jej przeć naprzód i zwalczać każde zagrożenie.
Ten ogromny, zielony i krwiożerczy organizm nazwano Neodżunglą.
Główną zaletą armii Neodżungli jest zdolność do tworzenia Macierzy, czyli sieci połączonych ze sobą żetonów.
Dzięki tworzonej na planszy Macieży jeden Moduł może wspomagać jednocześnie wszystkie należące do niej jednostki. Nawet słabe w pojedynkę oddziały mogą się przez to stać szybkimi i skutecznymi zabójcami.
Wadą armii jest jej niewielka mobilność, brak strzelców oraz fakt, że bez Macierzy jej jednostki są stosunkowe słabe i powolne.

Uwaga: Neodżungla jest dodatkiem do gry Neuroshima HEX (edycja 3.0).

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 13 x 10 x 2 cm

Wymagania wiekowe od 10 lat
Akcesoria w zestawie - 35 żetonów Neodżungli- 6 znaczników ran- 3 znacznik sieci- 2 znaczniki jadu- 2 znaczniki Neodżungli- Zapasowe żetony i znaczniki- 1 instrukcja- 1 woreczek strunowy
Liczba graczy 1
Wersja językowa Polska
Marka Brak
Czas gry 30 min
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 13 x 10 x 2 cm
Wiek 7-12

Powiązane produkty