Portal Games Neuroshima Hex 3. 0 Dancer

Cena: 21,56 zł

Dostępność : 4 szt.

+ -

Portal Games Neuroshima Hex 3. 0 Dancer

GXP-558090
Portal Games

Po ataku maszyn na laboratoria Posterunku na wolność wydostaje się efekt eksperymentów prowadzonych w ramach projektu „Dancer”, czyli stworzenia cybernetycznego superżołnierza.
Na wpół oszalałe, pozbawione jakiejkolwiek kontroli obiekty próbują wywalczyć sobie prawo do życia na postapokaliptycznych pustkowiach. Dancer to drugi z serii army packów do Neuroshimy Hex. Tym razem mamy przyjemność opublikować armię fanowską, armię stworzoną przez jednego z najzagorzalszych fanów Neuroshimy, szwedzkiego gracza Rustan Håkanssona.
Dancer był pierwotnie opublikowany jako plik PDF na łamach serwisu BoardGameGeek.com gdzie cieszył się olbrzymim uznaniem fanów gry. Po długich miesiącach testów i balansowania tej niezwykłej armii mamy przyjemność opublikować ją jako oficjalna armia do Neuroshimy Hex.
Dancer to armia niezwykła – armia z trzema sztabami, armia bez jednostek, armia  z samymi żetonami akcji (Bitwy, Ruch, Odepchnięcie itp). Armia pokazująca możliwości NS HEX, odmieniająca rozgrywkę i sprawiająca kupę zabawy.

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 10 x 13 x 2 cm

Wymagania wiekowe od 10 lat
Liczba graczy 2 - 4
Wersja językowa Polska instrukcja
Czas gry 90 min
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 10 x 13 x 2 cm
Wiek 7-12

Powiązane produkty