Maxi Cosi Wózek wielofunkcyjny Stella Black Crystal

Cena: 1 476,62 zł

Dostępność : 1 szt.

+ -

Ostatnie egzemplarze!

Maxi Cosi Wózek wielofunkcyjny Stella Black Crystal

GXP-551418
Maxi Cosi

Każda rodzina ma własny rytm życia, styl i przyzwyczajenia. Wasza również! Może lubicie zakupy w centrum handlowym w dużym mieście, a może wolicie długie spacery leśnymi ścieżkami... Bez względu na to jaką trasę wybierzesz Stella Maxi-Cosi sprawdzi się doskonale w każdej podróży, już od pierwszych dni życia maleństwa. Stella została stworzona, abyś mógł ją zabrać, gdzie tylko zechcesz. Dzieki dużym kołom przystosowanym do każdej nawierzchni oraz smukłej konstrukcji, płynnie pokonuje wszystkie przeszkody. Z kompleksowym systemem podróżnym łatwo przejedziesz wąskimi ulicami miast, jak i nierównymi polnymi drogami.

- Smukły i skrętny: Podążając za potrzebami klienta sprawdza się nawet w wąskich miejscach, jego szerokość to 55 cm.
- Opony na każdy teren: Dzięki oponom dostosowanym do każdej nawierzchni pokonuje wszelkie przeszkody dla płynnej jazdy w każdym terenie
- Funkcjonalny system podróżny: Doskonała funkcjonalność - do stelaża wózka można wpiać gondolę lub przenośny fotelik samochodowy dla niemowlęcia i 2 kliknięciami przejść z jazdy samochodem w miły spacer na świeżym powietrzu.

Pozostałe parametry

- Kompatybilność z gondolą- Kompatybilność z fotelikiem samochodowym Gr. 0 (Produkty sprzedawane oddzielnie)

Wymagania wiekowe od 0 miesięcy
Kolor Czarny
Akcesoria w zestawie - Kosz na zakupy- Daszek przeciwsłoneczny- Clip do parasolki- Peleryna przeciw deszczowa- Adaptery do fotelika- Komfortowy wkład
Waga 13.5 kg
Pozostałe parametry - Kompatybilność z gondolą- Kompatybilność z fotelikiem samochodowym Gr. 0 (Produkty sprzedawane oddzielnie)
Wiek 0-3

Powiązane produkty