Promocja! Egmont Gra Polowanie na robale Zobacz większe

Egmont Gra Polowanie na robale

52,71 zł

-3%

54,34 zł

< >

Dostępność : 1 szt.

Pytanie o produkt

Ostatnie egzemplarze!

Egmont Gra Polowanie na robale

2015
Egmont

Polowanie na robale to arcyciekawa walka o skwierczące na ruszcie dżdżownice!
Polowanie na robale to także, a może przede wszystkim, nauka liczenia i wielkie emocje. Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby robali znajdujących się na specjalnych płytkach. Gracze zdobywają je, rzucając kostkami - im więcej oczek zgromadzą na kostkach, tym więcej robali zdobędą. Ale gdy zbytnio ryzykują, mogą stracić wszystko!

W zestawie:
- 16 płytek z robalami
- 8 kostek

Gracze wcielają się w role kurczaków walczących o jak najlepsze porcje robali znajdujące się na ruszcie. Kto zdobędzie ich najwięcej, wygrywa grę.
Zabawny temat gry idealnie pasuje do tej niezwykle wciągającej i emocjonującej gry, która z pewnością spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Dodatkową zaletą gry jest to, że w bardzo przyjemny sposób pozwala dzieciom utrwalać umiejętności dodawania i odejmowania.
Nie czekaj i leć na pieczone robale! Jeżeli nie chcesz, żeby inni gracze oskubali ruszt do ostatniego robala, przysiądź się i walcz o najlepsze kąski. Miej oczy szeroko otwarte i nie pozwól, aby ktoś pozbawił cię posiłku! Zapoluj na robala!

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 20 x 20 x 5 cm

Więcej informacji:

Wymagania wiekowe od 8 lat
Akcesoria w zestawie - 16 płytek z porcjami pieczonych robali (płytki o wartościach od 21 do 36)- 8 kostek (na każdej kostce jest robal i od 1 do 5 oczek)- Instrukcja
Liczba graczy 2 - 7
Wersja językowa Polska
Marka Brak
Czas gry 20 min
Pozostałe parametry Wymiary opakowania: 20 x 20 x 5 cm
Wiek 7-12

Wybrane specjalnie dla ciebie