Kastaniety drewniane Confetti, JANOD (opakowanie zbiorcze 12 sztuk)

Cena: 294,84 zł

Dostępność : 5 szt.

+ -

Kastaniety drewniane Confetti, JANOD (opakowanie zbiorcze 12 sztuk)

3700217376314
Janod

Drewniane kastaniety (klekotki) francuskiej marki JANOD sprawdzą się jako pierwszy instrument dla Twojego dziecka. Są łatwe w obsłudze, pięknie wykonane i doskonale dopasowane rozmiarami do małej dłoni. Wspierają rozwój dziecka poprzez obcowanie z muzyką, a ich dźwięk jest przyjemny dla ucha. Kastaniety zaprojektowano we Francji. Idealnie nadają się na prezent.

Linia Confetti uczy rozróżniania charakterystycznych dźwięków instrumentów i poczucia rytmu. Przez zabawę łagodnie wprowadza dziecko w cudowny świat muzyki. Gra rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje i daje wiarę w siebie. Instrumenty Confetti wykonane są z niezwykłą starannością z najwyższej jakości drewna, a także w sposób, odwzorowujący prawdziwe instrumenty. W kolekcji znajdują się instrumenty już dla dzieci od 12 miesiąca życia do nawet 8 lat. Są one dostosowane do dziecięcych możliwości, a ich unikalny design i żywe kolory zachęcają do zabawy.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

 

kategoria: instrumenty muzyczne

seria: Confetti

indeks: J07631

producent: Janod

wiek: 3-8 lat

liczba elementów: 1

materiał: drewno

design: Francja

wymiary produktu: 5,5 x 2,7 x 16 cm

waga produktu: 1,1 kg

wymiary opakowania: 18,5 x 14,5 x 23 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

 

Powiązane produkty